BOHATEROWIE


Lisa Howard- osiemnastoletnia dziewczyna zajmująca się tańcem na rurze w klubie erotycznym. Jej "miejsce pracy" znajduje się przy Red Street 14. Ona sama mieszka na Surrey Mount w mieszkaniu wynajmowanym od swojego pracodawcy. W mieszkaniach obok są też ulokowane inne dziewczyny, które pracują razem z nią.
Lizz jest wysoką na 168 cm młodą kobietą o ciemnoszarych oczach i szczupłej sylwetce. Często zmienia kolor włosów z jej naturalnego kasztanowego na jasny blond. Bardzo lubi czytać i na tej czynności spędza większość wolnego czasu. W przeszłości często grała na fortepianie i była w tym naprawdę dobra. Dlaczego przestała? Nie wie nikt poza nią samą. Uwielbia białą czekoladę i mleko. Dawno zapomniała już jak smakuje porządny obiad. To nie tak, że nie potrafi gotować. Lizz po prostu nie ma ani czasu, ani chęci go sobie przygotowywać. Gdy wraca z pracy marzy tylko o tym, by wziąć długą kąpiel i pójść spać. 
Urodziła się 3. czerwca 1995 roku w Cromer- przybrzeżnym mieście oddalonym od Londynu o 3 godziny drogi.
Kiedyś zawsze się uśmiechała i miała znajomych, z którymi często się spotykała. Była lubiana za to, że patrzała na świat pozytywnie- zawsze szukała plusów. Wszystko się zmieniło, kiedy wyniosła się z domu i zamieszkała w Londynie.
Prawdopodobnie w jej życiu musiało stać się coś okropnego.Ellie Fitzpark - recepcjonistka w klubie nocnym, a za razem najbliższa znajoma Lisy. Dla niej jedynej jest ciepła i pomocna. Przez większość ludzi, którzy ją poznali uważana za wredną, arogancką i zarozumiałą babę, której w najmniejszym stopniu nie interesuje zdanie innych ludzi. Wychowywała się w domu dziecka i jak tylko osiągnęła pełnoletność wyprowadziła się do jednopokojowego mieszkania, które otrzymała od pomocy społecznej. Od tamtego czasu chwyta się każdej pracy, by zarobić na swoje wymarzone studia artystyczne.
Andrew Morrisstrzydziestoczteroletni letni alfons Lisy. To on zaproponował jej pracę w swojej agencji. Młoda Lisa nie do końca wtedy wiedziała, na co się pisze. Drew przedstawił wtedy wszystko w takim świetle, że nie wyglądało to na nic strasznego. Ma żonę i syna, którzy nie mają pojęcia, czym zajmuje się ich ukochany mąż i ojciec. Myślą, że ten prowadzi firmę zajmującą się szyciem na miarę. Mieszkają prawie godzinę drogi od Londynu.


Niall James Horan- młody mężczyzna urodzony 13 września 1993 roku w Mullingar w Irlandii. Ma starszego brata Greg'a. Sukces, jaki odniósł nie zmienił go ani trochę i pozostał nadal zabawnym i towarzyskim chłopcem, jakim był kiedyś. Prawdą jest, że lubi jeść i Nando's to jego drugi dom. Jest wrażliwy, delikatny i pomocny.
Zayn Javadd Malik- urodził się 12 stycznia 1993 roku w Bradford. Ma trzy siostry: Doniyę, Waliyhę i Safaa'ę. Ma pakistańskie pochodzenie i jest muzułmaninem. Jest typem samotnika lubiącego jednak dobrą zabawę. Nałogowo pali papierosy. Jest tym, który zawsze długo śpi, a obudzenie go wcześnie graniczy niemalże z cudem. Dla nieznajomych bywa oschły i zdystansowany. Jest także nieufny.Louis William Tomlinson- chłopak urodził się 24 grudnia 1991 roku w Doncaster. Ma pięć przybranych, młodszych sióstr: od strony ojca: Georgia Austin; a od strony matki: Charlotte (Lottie), Félicité (Fizzy) i siostry bliźniaczki Daisy i Phoebe Tomlinson. Najlepszy przyjaciel Harrego. Lou jest opiekuńczy i stara się by trzymać z ludźmi dobre stosunki. Lubi troszczyć się o innych

Liam James Payne- urodził się 29 sierpnia 1993 w Wolverhampton. Ma dwie starsze siostry: Ruth i Nicolę. Był studentem City of Wolverhampton College. Należy do osób nieufnych. Boi się, że ktoś będzie próbował wykorzystać jego sławę i go oszukać. Nie tyczy się to jednak Lisy, którą niemal od razu traktuje jak najlepszą przyjaciółkę. Jest najbardziej aktywny z całej grupy. Dba o swoją kondycję i zdrowie. 

Harold Edward Styles- urodzony 1 lutego 1994 w Holmes Chapel. Harry był wokalistą w zespole White Eskimo. Ma jedną siostrę: Gemmę. On i Lou są sobie najbliżsi z całego zespołu. Wbrew temu, że przyjaciel uwielbia Lisę, Harry nie potrafi jej zaakceptować. Harold jest podrywaczem i lubi flirty. Pewny siebie, zdecydowany a oprócz tego miły i dowcipny. Bywa też chamski. Nieufny. Ze skrajności w skrajność. 


Bohaterowie retrospekcyjni:
Sophia Elisabeth Russell- poznajemy ją jako siedmioletnią dziewczynkę wychowywaną przez dziadka Nicolasa. Ten jest dla niej wzorem i pragnie być taka, jak on. Kocha swojego dziadka, który zastępuje jej całą rodzinę. Rodzice Sophii, Arthur i Michelle są zbyt zajęci pracą, by wychowywać jedyną córkę. W zamian za to jest obdarowywana  przez nich prezentami, którymi próbują wynagrodzić jej nieobecność. Widuje ich tylko kilka razy w roku.
Kiedy umiera jej dziadek jej świat rozpada się.
Nicolas Anthony Russell- Siedemdziesięciodwu latek urodzony 24 stycznia. Jest dobry i uczciwy dla ludzi. Mimo całego swojego bogactwa nigdy nie zapomina o tym, jaki był kiedyś i o tym, że pieniądze są dobrem ulotnym. Opiekuje się swoją wnuczką, Sophią. Kocha ją bezgranicznie i jest w stanie rzucić wszystko dla niej, kiedy tylko jest taka potrzeba. Umiera w wieku osiemdziesięciu lat na zawał serca. Jest to dzień całkowitej odmiany młodej Sophii.

2 komentarze:

Obserwatorzy